Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Error
id: Kesalahan

en: English
id: Bahasa Inggris

en: Spanish
id: Bahasa Spanyol
