Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Error
it: Errore

en: English
it: Inglese

en: French
it: Francese

en: Spanish
it: Spagnolo

en: Japanese
it: Giapponese
