Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Error
jv: Salah

en: English
jv: Basa Inggris

en: French
jv: Basa Prancis

en: Spanish
jv: Basa Spanyol

en: Japanese
jv: Basa Jepang
