Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Error
kk: Қате

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Spanish
kk: Испан

en: Japanese
kk: Жапон
