Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Error
km: កំហុស

en: Media
km: មេឌៀ

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: Japanese
km: ជប៉ុន
