Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: French
kn: ಫ್ರೆಂಚ್

en: Spanish
kn: ಸ್ಪಾನಿಶ್

en: Japanese
kn: ಜಪಾನಿ

en: Chinese
kn: ಚೈನೀಸ್
