Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Error
lv: Kļūda

en: Media
lv: Multivide

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Japanese
lv: Japāņu
