Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: French
ml: ഫ്രഞ്ച്

en: Spanish
ml: സ്പാനിഷ്

en: Japanese
ml: ജപ്പാനീസ്
