Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Error
mn: Алдаа

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Spanish
mn: Испани

en: Japanese
mn: Япон
