Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Error
my: အမှား

en: Media
my: မီဒီယာ

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: French
my: ပြင်သစ်

en: Spanish
my: စပိန်

en: Japanese
my: ဂျပန်
