Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Error
ne: त्रुटि

en: Media
ne: मिडिया

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Japanese
ne: जापानीज
