Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Error
nl: Fout

en: English
nl: Engels

en: French
nl: Frans

en: Spanish
nl: Spaans

en: Japanese
nl: Japans

en: Chinese
nl: Chinees

en: Any language
nl: Elke taal
