Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Error
nn: Feil

en: English
nn: Engelsk

en: French
nn: Fransk

en: Spanish
nn: Spansk

en: Japanese
nn: Japansk
