Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Error
ps: تیروتنه

en: Media
ps: رسنۍ

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: Japanese
ps: جاپانی
