Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Error
pt: Erro

en: English
pt: Inglês

en: French
pt: Francês

en: Spanish
pt: Castelhano

en: Japanese
pt: Japonês
