Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Error
ro: Eroare

en: English
ro: Engleză

en: French
ro: Franceză

en: Spanish
ro: Spaniolă

en: Japanese
ro: Japoneză
