Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Error
ru: Ошибка

en: Media
ru: Мультимедиа

en: English
ru: Английский

en: French
ru: Французский

en: Spanish
ru: Испанский

en: Japanese
ru: Японский
