Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Error
sl: Napaka

en: English
sl: Angleščina

en: French
sl: Francoščina

en: Spanish
sl: Španščina

en: Japanese
sl: Japonščina
