Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Error
sq: Gabim

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: Japanese
sq: Japonisht
