Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Error
sv: Fel

en: English
sv: Engelska

en: French
sv: Franska

en: Spanish
sv: Spanska

en: Japanese
sv: Japanska
