Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Error
ta: பிழை

en: Media
ta: ஊடகம்

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: French
ta: பிரெஞ்சு

en: Spanish
ta: ஸ்பானிஷ்

en: Japanese
ta: ஜப்பானீஸ்
