Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Error
te: సమస్య

en: English
te: ఆంగ్లం

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: Japanese
te: జపనీస్

en: Chinese
te: చైనీస్
