Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Error
tr: Hata

en: Media
tr: Medya

en: English
tr: İngilizce

en: French
tr: Fransızca

en: Spanish
tr: İspanyolca

en: Japanese
tr: Japonca
