Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Error
ug: خاتالىق

en: Media
ug: مېدىيا

en: French
ug: فرانسۇز تىلى

en: Spanish
ug: ئىسپان تىلى

en: Japanese
ug: ياپون تىلى
