Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Error
uk: Помилка

en: Media
uk: Медіа

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Japanese
uk: Японська

en: Chinese
uk: Китайська

en: Any language
uk: Будь-яка мова
