Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Error
ur: خرابی

en: English
ur: انگریزی

en: French
ur: فرانسیسی

en: Spanish
ur: ہسپانوی

en: Japanese
ur: جاپانی
