Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Error
vi: Lỗi

en: Media
vi: Phương tiện

en: Chinese
vi: Trung Quốc
