Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Error
ar: خطأ

en: Media
ar: وسائط

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Spanish
ar: إسبانية

en: Japanese
ar: يابانية
