Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Media
es: Multimedia

en: English
es: Inglés

en: French
es: Francés

en: Spanish
es: Español

en: Japanese
es: Japonés
