Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Error
fr: Erreur

en: Media
fr: Média

en: English
fr: Anglais

en: French
fr: Français

en: Spanish
fr: Espagnol

en: Japanese
fr: Japonais

en: Chinese
fr: Chinois

en: Any language
fr: N'importe quelle langue
