Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Error
gu: ભુલ

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ

en: Japanese
gu: જાપાનીઝ
