Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Error
hi: त्रुटि

en: Media
hi: मीडिया

en: English
hi: अंग्रेजी

en: French
hi: फ्रेंच

en: Spanish
hi: स्पेनिश

en: Japanese
hi: जापानी
