Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Error
is: Villa

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: English
is: Enska

en: French
is: Franska

en: Spanish
is: Spænska

en: Japanese
is: Japanska
