Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Error
ja: エラー

en: Media
ja: メディア

en: English
ja: 英語

en: French
ja: フランス語

en: Spanish
ja: スペイン語

en: Japanese
ja: 日本語

en: Any language
ja: 任意の言語
