Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Error
ka: შეცდომა

en: Media
ka: მედია

en: English
ka: ინგლისური

en: French
ka: ფრანგული

en: Spanish
ka: ესპანური

en: Japanese
ka: იაპონური
