Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Media
oc: Mèdia

en: English
oc: Anglés

en: French
oc: Francés

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: Japanese
oc: Japonés

en: Chinese
oc: Chinés
