Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Error
fa: خطا

en: Media
fa: رسانه

en: English
fa: انگلیسی

en: French
fa: فرانسوی

en: Spanish
fa: اسپانیایی
