Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Error
sk: Chyba

en: Media
sk: Médiá

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Japanese
sk: Japončina
