Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Media
th: สื่อ

en: Spanish
th: ภาษาสเปน
