Video Embed Field (7.x-1.0-alpha4) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Description
no: Beskrivelse

en: White
no: Hvit

en: Blue
no: Blått

en: Autoplay
no: Spill av automatisk

en: Orange
no: Oransje

en: Enable <em>Description</em> field
no: Aktiver felt for <em>Beskrivelse</em>
