Video Embed Field (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Media
ru: Мультимедиа

en: White
ru: Белый

en: Lime
ru: Лайм

en: Blue
ru: Синий

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Orange
ru: Оранжевый

en: Show related videos
ru: Отображать связанные видео

en: Player Width
ru: Ширина плеера

en: Player Height
ru: Высота плеера

en: Light
ru: Светлая

en: Show info
ru: Показать инфо

en: Enable <em>Description</em> field
ru: Включить поле «Описание»

en: Dark
ru: Темный
