Video Embed Field (7.x-2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: URL
ar: العنوان URL

en: <none>
ar: <لا يوجد>

en: Media
ar: ميديا

en: White
ar: أبيض

en: Blue
ar: أزرق

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Enable <em>Description</em> field
ar: تمكين حقل <em>الوصف</em>

en: No defined styles
ar: لا توجد أشكال معرفة

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style
