Video Embed Field (7.x-2.0-alpha1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: URL
be: Спасылка

en: <none>
be: -Няма-

en: Media
be: Мультымедыя

en: Enable <em>Description</em> field
be: Дазволіць поле <em>Апісанне</em>

en: No defined styles
be: Няма вызначаных стыляў

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style

en: Dark
be: Цёмная
