Video Embed Field (7.x-2.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: URL
bn: ইউআরএল

en: <none>
bn: <একটিও নয়>

en: Media
bn: মাধ্যম
