Video Embed Field (7.x-2.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: <none>
bo: <མེད་པ>

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Enable <em>Description</em> field
bo: <em>གསལ་བཤད་</em>ཀྱི་གནས་ཁོངས་ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: No defined styles
bo: གཏན་འབེབས་བྱས་པའི་བཟོ་ལྟ་མེད་པ

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style
