Video Embed Field (7.x-2.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: URL
is: vefslóð

en: <none>
is: <enginn>

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Blue
is: Blár
