Video Embed Field (7.x-2.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: <none>
ka: <არცერთი>

en: Media
ka: მედია

en: Blue
ka: ლური
