Video Embed Field (7.x-2.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Media
my: မီဒီယာ
