Video Embed Field (7.x-2.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: URL
ps: پته (URL)

en: Media
ps: رسنۍ
