Video Embed Field (7.x-2.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: URL
sq: Adresa URL

en: Blue
sq: Blu
